Хабарландыру

Шаруашылық меңгеруші лауазымына

орналасу туралы конкурс

Конкурсқа қатысушыларға қойылатын жалпы біліктілік талаптары:

1-санат үшін: орта кәсіптік білім, жұмыс тәжірибесіне қойылатын талаптар жоқ.

Санат-1 Қызмет өтіліне байланысты ресми жалақы

61 232 және одан жоғары (теңгемен)

«Балқаш қалалық тарихи-өлкетану мұражайы» КММ (мекен-жайы:

Балқаш қаласы, Қарағанды ​​облысы, 100300, Уалиханов көшесі, 12,

телефон үшін 8-71036-6-59-70) сабаққа конкурс жариялайды бос лауазым:

Шаруашылық меңгерушісі лауазымы, C-3 санаты, 1 бірлік.

Функционалдық  міндеттері:

- музейдің шаруашылық қызметіне жауапты (жабдықтар, жарықтандыру, сумен жабдықтау, жылу, күзет және өрт туралы дабыл, бейнебақылау), және

мүліктің сақталуын есепке алу;

- жылумен және сумен жабдықтау жүйесінің күтілуін бақылайды және

сантехникалық жабдық, сондай-ақ электр жүйелері;

- жыл сайынғы мүлікке түгендеу жүргізеді, сатып алынған заттардың есебін жүргізеді;

-тұрмыстық жабдықтар мен материалдарға есеп береді;

- ғимаратты жөндеуге арналған материалдардың есебін жасайды;

- суық суға арналған есептегіш құралдарын есепке алу журналын жүргізеді,

жылу және электр энергиясы;

- қызмет көрсетушілермен келісімшарт жасайды, шот-фактуралар мен актілерді салыстырады;

- музей ғимаратында тазалық пен тәртіпті қамтамасыз ету бойынша жұмысты ұйымдастырады;

- қабылданған құндылықтардың құжаттар бойынша

мәліметтерге сәйкестігін тексереді;

- алдын алу мақсатында материалдар мен бұйымдарды сақтауды ұйымдастырады;

оларды зақымданбаудан қамтамасыз етеді;

бейнебақылау камерасы; қауіпсіздік ережелерін сақтау және орындау.

Білуге ​​тиіс: Қазақстан Республикасының Конституциясын,

«Мемлекеттік қызмет туралы», «Сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрес туралы», Еңбек кодексінің негіздері Қазақстан Республикасы заңдарын білу, экономика және қаржы негіздері, компьютерлік сауаттылық,кәсіпорынның ішкі еңбек ережелері; нормалар мен талаптар еңбекті қорғау, өрт қауіпсіздігі және өндірістік санитария бойынша, еңбекті қорғау және қауіпсіздік шаралары және басқа нормативтік құқықтық актілер, қызметіндегі функционалдық міндеттерді орындау үшін қажет бұл санат.

Конкурс азаматтық қызметшілердің бос лауазымына өткізілетін конкурстік өткізу қағидалары негізінде өткізіледі

Конкурсқа қатысу үшін қажетті құжаттар:

1) қоса берілген құжаттар тізбесін көрсете отырып, тендерге қатысуға өтінім;

2) жеке басын куәландыратын құжаттың көшірмесі;

3) қойылатын талаптарға сәйкес білім туралы құжаттардың көшірмелері;

4) еңбек қызметін растайтын құжаттың көшірмесі.

Осы құжаттардың біреуінің болмауы конкурсқа қатысушыға құжаттарын қайтаруға негіз бола алады.

Конкурсқа қатысушы қосымша ақпарат бере алады, оның біліміне, кәсіби деңгейіне, сондай-ақ құжаттарына қатысты, жұмыс тәжірибесі мен біліктілігін растайтын.

Конкурсқа қатысу үшін қажетті құжаттар жарияланған күннен бастап 15 күнтізбелік күн ішінде (25 қаңтардан 8 ақпанға дейін) тапсырылуы керек музей мекен-жайында (http://musey-balkhash.kz/ru/) конкурс өткізу туралы хабарландыру: Балқаш қаласы, Уәлиханов көшесі, 12, КГКП «Балқаш қаласы тарихи - өлкетану музейі».

Конкурсқа жіберілген үміткерлер құжаттарды қабылдау мерзімі аяқталғаннан кейін бес жұмыс күн ішінде танысып, әңгімелесуге шақырылады.

Конкурсқа қатысу шығындары (жарыс өтетін жерге бару және қайту, тұрғын үй және т.б.) азаматтар өз қаражаттары есебінен жүзеге асырады.

Анықтама үшін телефон: (871036) -6-59-70, факс 6-59-70.